Jóga a putování po Izraeli

23.09.2016 20:00

V termínu 23.9. - 2.10. chystáme výpravu do Izraele, do pulzujícího srdce naší civilizace, do křižovatky kultur, do míst, která nesou prastaré příběhy, energie a vzpomínky. Nacházení rovnováhy ve vlnách protikladů „Svaté země“, balancování její intenzity pomocí jógové praxe, která slouží jako příruční nástroj harmonizace těla i duše nejen na cestách po cizích zemích ale i při putování životem.

 

Během devíti společných dnů strávených cestováním po Izraeli navštívíme historický Jeruzalém, tradiční Safed, centrum židovského mysticismu, věhlasný Nazaret i energií pulsující moderní Tel Aviv, necháme se nadnášet i hýčkat slanou vodou Mrtvého moře, budeme si užívat pláží moře Středozemního, zavítáme i ke Galilejskému jezeru a k řece Jordán.

Ochutnáme speciality výtečné izraelské kuchyně od falafelu a hummusu až po šakšuku a sabich, degustovat budeme moci místní vína...vybírat si budeme každý den ze škály sladkého a šťavnatého ovoce - na konci září bude zrovna sezóna granátových jablek:)

Jóga nás bude doprovázet každý den - buď na zahradě vilky, kterou budeme mít pronajatou, případně ve velkém obýváku, nebo na pláži, či při východu slunce na poušti během výletu na legendární Masadu.

Výlet je plánován pro malou skupinku (10-12 účastníků), vítáni jsou jógoví začátečníci i pokročilejší jogíni - prostor bude pro individuální přístup.

Více info a přihlašování na sarkayoga@gmail.com