JIN JÓGA V AKASHE

20.07.2014 09:30

Jin jóga spojuje jogínskou a taoistickou tradici a je považována za praxi klidné síly. V průběhu workshopu budeme mít možnost jít do hloubky a prostřednictvím jednoduchých, nikoliv však vždy snadných pozic ponořit se do vlastního nitra a uvolnit případné bloky zamezující volnému proudění energie v našem těle. V praxi se seznámíme se základními koncepty taoistické jógy, která je nejen výborným doplňkem dynamičtějších stylů jógy, účinnou protiváhou hektického světa, který nás v dnešní době obklopuje a zároveň skvěle vyrovnává teplejší – jangové – počasí.
 

O prázdninách si můžete vyzkoušet jin jógu například v letenské Akashe (Kamenická 2, vchod z ulice Kostelní, 170 00, Praha). Zde se chystá na 20.7. dopolední workshop, kde se seznámíme s principy jin jógy a budeme mít dosti času ponořit se trochu i do teorie a filozofie a funkčního přístupu k anatomii. 

Více informací a registrace na workshop zde: https://www.akasha.cz/#!jin-joga-workshop/czjg

 

Na období 29.7.-19.8.2014 je v Akashe připravován stejnojmenný kurz, který bude probíhat v komorní skupině pěti účastníků čtyři po sobě jdoucí úterky vždy od 19:00 do 20:30

Více informací a registrace do kurzu zde: www.akasha.cz/#!ltn-jin-joga/c19fe