Jin jóga a meditace v Dibbavaně

09.08.2018 18:00

JIN JÓGA A MEDITACE

v centru Dibbavana u Marianských Lázní

čtvrtek 9. 8. – neděle 12. 8. 2018

Pohodový pobyt s meditací a jógou pro všechny, kteří si chtějí užít prodlouženého víkendu v krásné přírodě a  zároveň se ponořit do praxe meditace a jógy. Okolí nabízí nezapomenutelné procházky, relaxovat budeme moci  na zápraží, na zahradě:-) Budeme se moci jít vykoupat do nedalekého lomu, nebo vyrazit na kolonádu do Mariánských lázní, či na prohlídku kláštera v Kladrubech...

Lektoři: Šárka Soudková (jóga), Petr Bärtl (meditace)

Program začíná ve čtvrtek 9. 8. 2018 jógou (19h), poté večeří  s následnou meditací od 21h. Celkem nás čeká šest lekcí jógy (4x jin jóga zaměřující se na jednotlivé aspekty harmoniace těla, mysli a emocí a dvakrát jemná vinyasa jóga se Šárkou a  tři meditačních sezení (večerní meditace vipassana a mettá s Petrem). Pobyt zakončíme společným obědem v neděli.

Možno se připojit i v pátek večer:)

Cena 3200,- Kč zahrnuje ubytování na posteli v jedno až čtyřlůžkových pokojích 3x denně domácí  stravu založenou na ajurvédských principech, lekce jógy a meditace, společnost pohodových lidí a krásnou přírodu;) Prostředí je vhodné i pro děti, nejógující doprovod má slevu.

Přihlášky a další informace: sarkayoga@gmail.com