Relax u moře, jóga a cestování v Izraeli

02.07.2017 17:00

V termínu 1.7. - 13.7. chystáme pohodovou výpravu do Izraele vhodnou pro rodiny s dětmi a všechny, kteří ocení teplé klima, jógu a relax u moře,a sem tam výlet za některou z mnoha památek Izraele, pulzujícího srdce naší civilizace,  křižovatky kultur, do míst, která nesou prastaré příběhy, energie a vzpomínky.

Během dvanácti společných dnů strávených cestováním po Izraeli navštívíme historický Jeruzalém, tradiční Safed, centrum židovského mysticismu, věhlasný Nazaret i energií pulsující moderní Tel Aviv, necháme se nadnášet i hýčkat slanou vodou Mrtvého moře, budeme si užívat pláží moře Středozemního, zavítáme i ke Galilejskému jezeru a k řece Jordán. Cílem nebude stihnout za každou cenu všechny památky, ale vybrat to nejzajímavější, užít si letní atmosféru, poznat možná i místa, která se nenacházejí na prvních stránkách průvodců a odpočinout si. Po většinu času budeme ubytovaní v těsné blízkosti pláže, a výlety budem plánovat tak, abychom se mohli i v průběhu dne vykoupat.

Ochutnáme speciality výtečné izraelské kuchyně od falafelu a hummusu až po šakšuku a sabich, degustovat budeme moci místní vína...vybírat si budeme každý den ze škály sladkého a šťavnatého ovoce:)

Jóga nás bude doprovázet každý den - na pláži, na terase hotelu, či při východu slunce na poušti během výletu na legendární Masadu.

Výlet je plánován pro malou skupinku, vítáni jsou jógoví začátečníci i pokročilejší jogíni - prostor bude pro individuální přístup.

Více info a přihlašování na sarkayoga@gmail.com